ÖVRIGT / Nautica / Modellskepp 11222076
nr 1122 2076
Modellskepp
längd: 80 cm, höjd: 57 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 augusti 2017
kl 18:39:44
100 kr
200 kr